הסעות לחינה

מחפשים שירות של הסעות לחינה? הנה כמה דברים שחברות ההסעה לא יספרו לכם עליהם והדגשים החשובים שאתם באמת חייבים להכיר בשביל לבחור חברת הסעות מקצועית.

למה צריכים חברת הסעות לחינה?

אחת השאלות המרכזיות שעולה היא למה בכלל צריכים שירות של הסעות לאירועים, בין אם מדובר על חינה, חתונה, בר מצווה או כל סוג אחר של אירוע.

הגעה בזמן

הסיבה המרכזית בגללה אתם צריכים שירות של הסעה לחינה שאתם חוגגים היא לדאוג שהאורחים שלכם יגיעו בזמן, במיוחד שמדובר על אורחים שמגיעים ממקום רחוק, אתם דואגים לאורחים שלכם, אתם רוצים לתת להם ליהנות מהאירוע שלכם, בשביל שהם יהנו הם צריכים ליהנות גם מהדרך ולא להיות שעות ארוכות על ההגה אחרי יום עבודה.
אולי בשבילכם זה יום חופש שאתם דואגים לעשות את הכל מרוכז לפני ואתם נחים לפני האירוע, אבל כל האורחים שלכם שמגיעים לחגוג ביחד איתכם בחינה אלו אנשים שמגיעים אחרי יום עבודה, מתמודדים עם המציאות המורכבת היומיומית של החיים ולכן בשביל שיהיה להם קצת זמן לנוח להירגע כדאי מאוד שהם יגיעו בהסעה.

אם שותים לא נוהגים

זה נכון שאם שותים לא נוהגים, בשביל זה יש נהג תורן, אבל קצת מבאס שהנהג התורן גם לא יכול לשתות אז בשביל שכולם יוכלו לשתות, ליהנות ולרקוד ולשמוח ביחד אתכם בחינה, אז שהיה תהיה צבעונית תוסיפו כמה תלבושות לחינה מיוחדות ומרשימות, אלכוהול איכותי ושירות הסעה שייקח ויחזיר את בשלום אחרי אירוע מיוחד ומשמח מאוד.

כי האורחים הם הדבר הכי חשוב

לא פעם שמעתם בכל פעם שאתם חוגגים אירוע שהאורחים זה הדבר החשוב ביותר שצריכים לדאוג לו, לא רק להזמין אותם אלא גם לדאוג שהם ייהנו, שיהיה להם נוח ואם זה בעלות זניחה של הזמנת שירות הסעות, כל מה שאתם צריכים לעשות בשביל שלאורחים שלכם יהיה יותר נחמד ונעים זה להזמין הסעה בעלות קטנה אז כדאי מאוד לעשות את זה.

כמה עולה שירות של הסעות לחינה?

המחיר של שירות הסעות לחינה משתנה בהתאם לסוג הרכב שלוקחים, הוא גם משתנה בהתאם למרחק הנסיעה והמיקום, בדרך כלל המחירים נקבעים לפי מספר הקילומטרים אותם נוסעים וזמן ההמתנה המבוקש מהנהג לחכות.

סוג הרכבמחיר ממוצעמידע נוסף
אוטובוס 60 נוסעים1200-1600 שקלים חדשים.מחיר ממוצע לנסיעה של עד 50 ק"מ לכל כיוון לרבות המתנה של 4 שעות. המחיר משתנה בהתאם לזמן ההמתנה ומרחק הנסיעה.
מיניבוס עד 25 נוסעים800-1100 שקלים חדשים.מחיר ממוצע לנסיעה עד 50 ק"מ וזמן המתנה של 4 שעות.
מיניבוס / אוטובוס עם מספר נקודות איסוף.תוספת של 250-400 שקלים חדשים.בדרך כלל המחיר המוצג הוא עבור נסיעה עם איסוף אחד והחזרה אחת. מקרים  של עצירות והמתנה בדרך יש תוספת למחיר בגלל חריגה ממסלול הנסיעה.

מה חשוב לבדוק לפני שבורחים חברת הסעות:

להלן מספר דברים שכדאי מאוד לבדוק לפני שסוגרים מול חברת הסעות לחינה, דברים שאתם חייבים לבחון אותם, במיוחד שמדובר על חברת הסעות לאירועים.

ביטוח נסיעות : בשום אופן אל תתפשרו על הביטוח של הרכב, בקשו מהנהג לפני שהוא מתחיל את הנסיעה לראות שהכל מסודר. לצערנו יש לא מעט כאלו שעובדים ולוקחים סיכון בזמן שבכלל הם לא עומדים בתנאים הבסיסיים של ביטוח לעצמם ולנוסעים.

עד כמה האוטובוס חדיש : יש המון אוטובוסים על הכבישים בישראל, ביניהם של חברות הסעה, אתם צריכים לוודא שאתם מקבלים אוטובוס חדיש, ממוזג נוח וכמובן גם נגיש לבעלי צרכים מיוחדים. הכל בשביל שלאורחים שלכם יהיה גם נוח לא רק באולם אלא גם בנסיעה, מדובר לרוב על נסיעות ארוכות ומורכבות וצריכים אוטובוס שיהיה נעים לכולם לנסוע בו לאירוע ובחזרה.

עלויות נוספות על המתנה : בכל מקרה בו תהיה המתנה מעבר למה שנקבע, אתם תצטרכו לתת תוספת של תשלום עבור המתנה, חשוב לוודא שאכן הנהג יהיה זמין אם פתאום תחליטו שאתם או האורחים שנוסעים בהסעה ירצו להישאר יותר. נהוג שהסעות עוזבות את האולם עד לשעה 23:00 ואתם לא צריכים לסיים את האירוע שלכם מוקדם בגלל זה, אז כדאי שכל הדברים האלו יהיו שקופים מולכם לצורך התנהלות נכונה וחסרת אי הבנות.

דילוג לתוכן