איך לבחור אולם לחינה

אתם מתכננים חינה בקרוב, הנה כל מה שאתם חייבים לדעת על איך לבחור אולם לחינה בצורה מושלמת צעד אחרי צעד.

אין ספק כי בחירת אולם לחינה היא משימה מורכבת, אבל בזכות הדגשים הבאים אתם תצליחו לבחור את האולם המושלם לחינה.

יש המון דברים שאתם צריכים לקחת בחשבון בשביל למצוא מקום לחינה, אבל אספנו את הדברים החשובים ביותר שחייבים להיות בחשבון שלכם שאתם בוחרים אולם לחינה.

תקציב

בדרך כלל יש המון כאלו שיעשו את הבחירה של אולם לחינה שלהם רק לפי התקציב. אם המחיר ישתנה ויהיה יותר יקר הם יוותרו כל על האולם שנראה להם הכי טוב ומושלם לחגוג בו את החינה.

לכן, הדבר הראשון שאתם צריכים הוא לקבוע מה התקציב שלכם לחינה.

אבל, לפני שזה קורה צריכים לדעת איך לתכנן תקציב לאירוע חינה, הנה הדגשים שיעזרו לכם לקבוע את התקציב.

עלות מנה : דבר ראשון, תעשו עם עצמכם חשבון כמה אתם חושבים שתקבלו מתנה מהאורחים. בדרך כלל נהוג לתת לאירוע חינה כ 250 ש"ח לכל אדם, אם זה מישהו ממש קרוב אז אולי הוא ייתן יותר. ואת זה תכפילו במספר המוזמנים שיש לכם לאירוע ואתם יודעים כמה אתם יכולים להרשות לעצמכם.
את הנושא של עלות מנה אפשר גם להגיד, כמה תקבלו במתנה, כלומר את התקציב הזה אתם צריכים לחלק לעוד דברים שיש לכם לשלם עליהם באירוע חינה והם לא רק עלות המנה לאירוע. בדרך כלל נהוג להכניס את הכל ביחד ואת ההוצאות שלכם.

עלות התלבושות לחינה : יש המון חבילות של תלבושות לחינה, בדרך כלל המחיר של השכרת תלבושות לחינה הוא הוא נעב בסדר גודל של 1000 ש"ח אם אתם לוקחים לבד את התלבושות, אם אתם עושים אירוע קצת יותר מושקע ורוצים שתהיה לכם גם מלבישה לחינה המחיר יהיה החל מ 2000 ש"ח ויכול להגיע עד 3500 ש"ח שזה תלוי בכמות התלבושות ואם אתם לוקחים גם הפקה של תפאורה אז מחיר התלבושות יכלל בפנים ויהיה יותר זול.

אחרי שהכנסתם את כל הדברים האלו בתקציב שלכם להפקת החינה, אתם יכולים לעבור לשלב הבא של בחירת אולם לחינה.

העיצוב של המקום

חינה זה אירוע מסורתי ומיוחד. העיצוב של המקום צריך להיות בהתאם לסוג האירוע שחוגגים. יש המון אולמות אירועים מיוחדים שבדרך כלל מביאים לכם את אותו עיצוב לכל סוג של אירוע. אבל, יש גם אולמות אירועים שממוקדים רק לחינות ובגלל זה גם העיצוב של המקום הוא בהתאם.

נסו למצוא אולם אירועים לחינה שנותן לכם את החוויה המושלמת. החוויה המושלמת לחינה היא לא רק עיצוב בסיסי אלא מקום עם עיצוב מתאים לחינה.

חבילות שהאולם נותן

בגלל שאירועי חינה אלו אירועים קטנים מאוד, בדרך כלל בשביל שהאולמות יכולו "לתפוס" את הלקוחות וגם לתת להם משהו מיוחד שיסגרו מולם. אז אולמות אירועים מציעים המון חבילות. הם נותנים לכם את "ספקי הבית".

ספקי הבית הם מבחר נותני שירות בינהם צלמי אירועים, צלמי מגנטים, תקליטנים ועוד שאתם מקבלים אותם בתור הטבה מתנה כחלק ממחיר המנה.

נסו למצוא את האולמות שיש להם את החבילות המשתלמות ביותר עבורכם שבהם אתם תקבלו את כל מה שאתם רוצים במחיר הוגן ומשתלם וגם יש לכם פחות התעסקות של לסגור את ההפקה של החינה.

לסיכום

אל תשכחו שהפקת חינה היא חלק בלתי נפרד מההפקה הכוללת של החתונה. ולכן שיש לכם אולמות אירועים שנותנים לכם את כל מה שאתם צריכים במקום אחד הם יהיו המקום הטוב ביותר לחגוג בו את האירוע שלכם.

נכתב בשיתוף חברת יויו מגנטים לאירועים החברה המובילה להפקת מגנטים לחינה ולכל סוגי האירועים.

דילוג לתוכן